Czcionka

Kontrast

FreedomPL
 • 16,70 zł
 • FreedomPl
 • BEZ LIMITU
  Rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
 • Umowa na ile chcesz
  z miesięcznym okresem wypowiedzenia
 • Minuty na stacjonarne 0,29 zł
 • MMS-y 0,29 zł
 • Darmowe usługi VoLTE i WiFi Calling
 • Opłata aktywacyjna za 29.00 zł 
 • Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce.
  Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną.
Promocja Promo+ sprawdź szczegóły

Porównaj oferty Freedom

FreedomPL Freedom1 Freedom2 Freedom3 Freedom4 Freedom5

Rozmowy BEZ LIMITU
do wszystkich sieci komórkowych

Rozmowy BEZ LIMITU
na telefony stacjonarne

SMS-y BEZ LIMITU

MMS-y BEZ LIMITU

Internet

3 GB

15 GB

30 GB

45 GB

60 GB

110 GB

Zasięg sieci Plus

Zasięg 5G sieci Plus

Umowa na ile chcesz
z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Kwota abonamentu miesięcznie

16,70 zł

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

54,70 zł

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Dlaczego warto wybrać abonament Freedom PL w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Najlepszy abonament

Najtańszy abonament w Premium Mobile

Zastanawiasz się jak obniżyć rachunki za telefon? To proste! Nie przepłacaj za usługi, z których nie korzystasz. W Premium Mobile oferujemy aż 6 pakietów, aby każdy Klient mógł wybrać opcję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Najtańszy abonament FreedomPL kosztuje tylko 16,70 zł /mies. W tej cenie otrzymasz wszystko, co najważniejsze za kwotę mniejszą niż koszt obiadu na mieście!

Nie chcesz podpisywać długoterminowej umowy? Słusznie! Takie zobowiązania wiążą się z niepotrzebnym ryzykiem. Wybierając nasz najtańszy abonament bez telefonu, zachowujesz pełną elastyczność. Zakup smartfonu w abonamencie zwykle oznacza podpisanie 2-letniej umowy z operatorem, która odbiera Klientom możliwość zmiany. Ryzykują przez to, że ich warunki umowy z czasem staną się gorsze w porównaniu do tych oferowanych na rynku. Czy faktycznie opłaca się ryzykować, aby zyskać smartfon w abonamencie? Warto się zastanowić, szczególnie gdy wiele sklepów oferuje zakup telefony na raty 0%

Zobacz więcej

Tani abonament z internetem

Ciesz się najwyższą jakością usług w doskonałej cenie i zachowaj pełną elastyczność. U nas okres wypowiedzenia umowy to tylko 1 miesiąc! Wybierając ofertę bez zbędnych zobowiązań, zyskujesz nie tylko nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, ale także pakiet GB. Najtańszy abonament z internetem zawiera 3 GB szybkiego internetu również w technologii LTE Advanced.

Nie przepłacaj za usługi, z których nie korzystasz. Jeśli surfujesz po sieci głównie w domu lub w pracy wybierz mniejszy pakiet GB. A co jeśli skończy Ci się internet? Bez obaw! U nas zawsze możesz dokupić dodatkowe GB w świetnych cenach (5 GB za 6 zł, 10 GB za 10 zł lub 20 GB za 18 zł). W ten sposób możesz uzupełnić swój abonament mobilny w konkretnym miesiącu. To bardzo wygodne! Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w zakładce ,,dodatkowe pakiety” na naszej stronie.

Pakiet FreedomPL w Premium Mobile – dlaczego warto?

Zastanawiasz się nad wyborem naszego najtańszego pakietu FreedomPL? Oferta Premium Mobile to najwyższa jakość usług w możliwie najniższej cenie! Płać tylko za to, czego potrzebujesz i obniż swoje rachunki. Nie musisz martwić się o dostępność sieci, naszym Klientom oferujemy doskonały zasięg sieci Plus. Najtańszy abonament mobilny w Premium Mobile oferuje takie korzyści jak:

 • Rewelacyjna cena – tylko 16,70 zł /mies. za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i 3 GB internetu.
 • Doskonały zasięg sieci Plus (dostępność usług w swojej okolicy możesz sprawdzić na naszej mapie umieszczonej na stronie).
 • Brak długoterminowych zobowiązań, dzięki umowie z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Brak zbędnych zobowiązań to gwarancja najlepszej oferty! To Ty decydujesz, jak długo z nami zostaniesz. Ciesz się pełną swobodą! Jeśli pojawi się bardziej korzystna opcja lub Twoje potrzeby ulegną zmianie, zawsze możesz wybrać innego operatora lub pakiet. Oferta FreedomPL to elastyczny i  tani abonament na telefon, który pozwoli Ci na oszczędności bez wyrzeczeń. Nie zatrzymujemy naszych Klientów na siłę, dajemy im taką ofertę, że sami chcą z nami zostać!  Zapomnij o 2-letniej umowie. Wybierz wolność w Premium Mobile!

Najlepszy abonament bez telefonu

Czy abonament FreedomPL to najlepsza opcja dla Ciebie? Nasz najtańszy abonament to niskie opłaty bez zbędnych zobowiązań. Ta oferta dla wielu osób będzie doskonałym wyborem. To idealne rozwiązanie dla osób starszych, tych które korzystają z internetu głównie w pracy, oraz mniejszych dzieci. Abonament bez telefonu  zapewni Ci elastyczność i możliwość zmiany, kiedy tylko chcesz. 

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży