Doradcy biznesowi

MIASTO I KOD

NAZWA

ADRES

TELEFON

E-MAIL

CZYNNE

Rzeszów, 35-020

TUGER MASTER PARTNER

ul.Jana Karola Chodkiewicza 2

173000377, 793 769 437

biuro@tuger.com.pl

pn-pt 8:00-16:00

Rzeszów, 35-105

Punkt Premium RZESZÓW

ul. Przemysłowa 3 (budynek MAJSTER)

17 3000 377, 537 552 537

PunktpremiumRZ1@TUGER.COM.PL

pn-pt 9:00-17:00

Strzyżów, 38-100

Punkt Premium STRZYŻÓW

ul.Rynek 17

17 3000 377, 729 971 111

PunktpremiumRSR@TUGER.COM.PL

pn-pt 9:00-17:00

Doradcy mobilni

Doradcy dojeżdżają do klienta w promieniu 50 km.
Można się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00
Dostępna pełna oferta Premium Mobile oraz Premium Mobile dla Firm.

MIASTO I KOD

DORADCA

TELEFON

E-MAIL

Dębica 39-200

Michał Solarski

729970670

doradcapremium@tuger.com.pl

Jasło 38-200

Daniel Raczka

886658195

daniel.raczka@biznes.premiummobile.pl

Krosno 38-500

Łukasz Rudnik

609016934

lukasz.rudnik@biznes.premiummobile.pl

Łęczna 21-010

Monika Adamczyk

729977688

monika.adamczyk@biznes.premiummobile.pl

Mielec 39-300

Marlena Gawrońska

881449615

marlena.gawronska@biznes.premiummobile.pl

Rzeszów 35-085

Izabela Markowska

793769437

izabela.markowska@biznes.premiummobile.pl

Rzeszów 35-085

Michał Hoszowski

796196219

michal.hoszowski@biznes.premiummobile.pl

Rzeszów 35-085

Arkadiusz Hałoń

729970066

arkadiusz.halon@biznes.premiummobile.pl

Rzeszów 35-085

Emilia Flis-Idzior

604959776

emilia.flis-idzior@biznes.premiummobile.pl

Rzeszów 35-105

Krzysztof Kopciuch

537552537

krzysztof.kopciuch@biznes.premiummobile.pl

Sanok 38-500

Marcin Penar

729965985

marcin.penar@biznes.premiummobile.pl

Strzyżów 38-100

Sylwia Trzyna

729971111

sylwia.trzyna@biznes.premiummobile.pl

Zambrów 18-300

Alan Brzozowski

785747863

alan.brzozowski@biznes.premiummobile.pl