Czcionka

Kontrast

Freedom1
 • 19,90 zł
 • Freedom1
 • BEZ LIMITU
  Rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
 • Umowa na ile chcesz
  z miesięcznym okresem wypowiedzenia
 • MMS-y 0,29 zł
 • Minuty na stacjonarne 0,29 zł
 • Darmowe usługi VoLTE i WiFi Calling
 • Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce.
  Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną.

lub

Promocja Promo+ sprawdź szczegóły

Porównaj oferty Freedom

FreedomPL Freedom1 Freedom2 Freedom3 Freedom4 Freedom5

Rozmowy BEZ LIMITU
do wszystkich sieci komórkowych

Rozmowy BEZ LIMITU
na telefony stacjonarne

SMS-y BEZ LIMITU

MMS-y BEZ LIMITU

Internet

3 GB

15 GB

30 GB

45 GB

60 GB

110 GB

Zasięg sieci Plus

Zasięg 5G sieci Plus

Umowa na ile chcesz
z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Kwota abonamentu miesięcznie

16,70 zł

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

54,70 zł

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Dlaczego warto wybrać Freedom w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Najlepszy abonament

Pakiet telefoniczny z internetem

Potrzebujesz kompleksowej oferty w dobrej cenie? W pakiecie Freedom1 masz wszystko, co niezbędne za 19,90 zł /mies.! To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią długoterminowych umów i zbędnych zobowiązań. Pakiet telefoniczny z internetem 15 GB pozwoli Ci zachować swobodny dostęp do sieci, zawsze kiedy tego potrzebujesz bez przepłacania za zbędną ilość GB, której i tak nie wykorzystasz.

Jak to możliwe, że masz wszystko, czego potrzebujesz za jedyne 19,90 zł/mies.? To proste! Nasze oferty są idealnie dopasowane, dzięki temu Twój tani abonament telefoniczny zawiera wszystkie ważne dla Ciebie elementy. Zaprojektowaliśmy aż 6 różnych pakietów, żeby każdy mógł wybrać ten idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Dzięki temu nie płacisz za rzeczy, z których nie korzystasz, a  to pozwala znacząco obniżyć abonament. Wszystkim naszym Klientom oferujemy doskonały zasięg sieci Plus i brak długoterminowych zobowiązań – okres wypowiedzenia umowy to tylko miesiąc.

Zobacz więcej

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

Rozmowy bez ograniczeń to podstawa swobodnej komunikacji. Dlatego, chociaż nasze pakiety różnią się od siebie, to łączą je najważniejsze korzyści. Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych to składnik zawarty w każdej z nich – nawet tej najtańszej. Na szczęście czasy, kiedy trzeba było kontrolować wykorzystane minuty już dawno się skończyły! Teraz możesz rozmawiać bez zmartwień, jak długo chcesz.

 

Nielimitowane SMS-y

Chociaż połączenia głosowe najczęściej kojarzą się z komunikacją telefoniczną, to prawdopodobnie obecnie najbardziej popularną formą kontaktu są wiadomości tekstowe. SMS-y sprawdzą się kiedy nie możemy zadzwonić lub po prostu wolimy do kogoś napisać. Jest to bardzo wygodna, a dla młodszych użytkowników często najbardziej naturalna, forma kontaktu. Dlatego nielimitowane SMS-y znajdują się  nawet w najtańszych ofertach Premium Mobile. Nasze pakiety zostały stworzone tak, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Różnią się one przede wszystkim pakietem internetowym.

Ponieważ wiadomości tekstowe są niezbędne dla większości osób, w ofercie Freedom1 możesz wysyłać je bez ograniczeń. Nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci komórkowych gwarantują naszym klientom swobodną komunikację.

 

Internet mobilny

Internet mobilny stanowi ogromne ułatwienie i większość użytkowników nie wyobraża sobie nie mieć szybkiego dostępu do sieci. Część z nas potrzebuje być w kontakcie ze znajomymi przez cały czas, przeglądać social media czy słuchać muzyki. Abonament z internetem przyda się jednak również tym, którzy nie lubią spędzać wolnych chwil w sieci, a internet traktują bardziej jako narzędzie niż sposób spędzania czasu.

Pakiet z internetem  jest bardzo przydatny, ponieważ pozwala nam ułatwić sobie codzienne sprawy. Możemy dzięki niemu np. wyszukać adres,  korzystać z mapy, rozkładu jazdy, czy pilnie sprawdzić niezbędne informacje. Internet mobilny w ofercie Freedom1 jest szybki i niezawodny. 10 GB to wystarczająca ilość dla osoby, która chce mieć łatwy dostęp do sieci, jednak przez większość czasu korzysta z internetu w domu lub w pracy.

 

Dlaczego warto wybrać Freedom1?

Zastanawiasz się, czy oferta Freedom1 jest dla Ciebie? To dobra opcja dla osób, które chcą się swobodnie komunikować i korzystać z internetu, jednak nie potrzebują dużego pakietu GB. Nasze oferty różnią się przede wszystkim ilością dostępnych GB (pakiety mają od 3 GB do nawet 100 GB). Wybierając nasz tani abonament z internetem w Ofercie Freedom1 nie musisz decydować się na długoterminowe zobowiązania. Umowę podpisujesz, na ile chcesz! Zyskaj:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce w doskonałym zasięgu sieci Plus
 • nielimitowane SMS-y, które są równie niezbędne do swobodnej komunikacji, kiedy nie chcesz lub nie możesz zadzwonić
 • internet mobilny 15 GB zawsze pod ręką, który zapewni Ci kontakt z bliskimi przez komunikatory i szybki dostęp do pomocnych aplikacji
 • umowa na ile chcesz z jedynie miesięcznym okresem wypowiedzenia

Wybierz ofertę, która daje Ci wszystkie najważniejsze korzyści bez zbędnych zobowiązań. Rozumiemy, że z czasem potrzeby naszych klientów mogą ulec zmianie, dlatego w każdej chwili możesz zmienić operatora lub zdecydować się na inny z 6 dostępnych pakietów. U nas okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc! Freedom1 to kompleksowy, tani pakiet z internetem 15 GB, rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych bez ograniczeń za 19,90 zł /mies. Być może jest idealny dla Ciebie. A jeśli nie… nic nie szkodzi! Zawsze możesz zdecydować się na większy pakiet GB lub jeszcze niższe opłaty.

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży