Czcionka

Kontrast

Freedom2

lub

Promocja Promo+ sprawdź szczegóły

Porównaj oferty Freedom

FreedomPL Freedom1 Freedom2 Freedom3 Freedom4 Freedom5

Rozmowy BEZ LIMITU
do wszystkich sieci komórkowych

Rozmowy BEZ LIMITU
na telefony stacjonarne

SMS-y BEZ LIMITU

MMS-y BEZ LIMITU

Internet

3 GB

15 GB

30 GB

45 GB

60 GB

110 GB

Zasięg sieci Plus

Zasięg 5G sieci Plus

Umowa na ile chcesz
z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Kwota abonamentu miesięcznie z Promo+

-

-

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

Kwota abonamentu miesięcznie bez promocji

16,70 zł

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

54,70 zł

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Dlaczego warto wybrać Freedom w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Najlepszy abonament

Najtańszy abonament bez limitu w Premium Mobile

Rozumiemy, że nasi Klienci mają różne potrzeby, dlatego oferujemy duży wybór pakietów, aby każdy mógł wybrać najlepszą opcję dla siebie. Spośród 6 dostępnych możliwości, to Freedom2 jest tym najczęściej wybieranym pakietem. Najtańszy abonament bez limitu to coś, czego poszukują Klienci. Niektórzy nie pamiętają już czasów, kiedy trzeba było liczyć minuty, które pozostały do wykorzystania. Na szczęście to już przeszłość!

Nie oczekujemy długoterminowych zobowiązań. To, co zatrzymuje przy nas Klientów, to po prostu świetna oferta! Wybierając abonament komórkowy bez telefonu, możesz zapomnieć o 2-letniej umowie. U nas okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc! Często klienci decydują się na długoterminowe zobowiązania, aby zyskać nowy smartfon w ofercie. Jednak taka decyzja wiąże się z ryzykiem, że z czasem wybrany przez nich abonament będzie dużo gorszy niż te dostępne na rynku. Warto się zastanowić, czy opłaca się ryzykować, kiedy bez problemu możemy kupić smartfon w sklepie na raty 0% bez dodatkowych zobowiązań.

Zobacz więcej

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

Czy ktoś jeszcze pamięta, jak to jest ,,liczyć impulsy”? Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych to już podstawa. Nielimitowane rozmowy są konieczne do swobodnej komunikacji, dlatego zapewniamy je naszym Klientom nawet w najtańszym pakiecie FreedomPL. Kolejnym istotnym czynnikiem w wygodnej komunikacji jest oczywiście zasięg, dlatego naszym Klientom oferujemy doskonały zasięg sieci Plus.

Nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne

A co z połączeniami na telefony stacjonarne? Coraz rzadziej korzystamy z tego typu połączeń, jednak czasem trzeba zadzwonić do urzędu lub biura. W pakiecie Freedom2 nasi Klienci nie ponoszą przy tym żadnych dodatkowych opłat.  Nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne to jedna z zalet pakietu. Dzięki temu nasi Klienci mogą swobodnie komunikować się w całej Polsce, zarówno dzwoniąc na numery komórkowe, jak i stacjonarne, nie ponosząc dodatkowych opłat.

Nielimitowane SMS-y i MMS-y

Komunikacja telefoniczna kojarzy nam się zwykle z połączeniami głosowymi, a jednak obecnie często rozmowy składają się bardziej z wiadomości tekstowych. W pakiecie Freedom2 naszym Klientom oferujemy nie tylko nielimitowane rozmowy, ale również nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Nielimitowane MMS-y to wygodna opcja, jeśli chcemy wysłać zdjęcie lub dłuższą wiadomość tekstową. W dobie komunikacji internetowej rzadziej korzystamy z MMS-ów, dlatego nie występują w każdym pakiecie oferowanym na rynku.

Wiadomości tekstowe natomiast, to absolutna podstawa w pakietach i każdy Klient oczekuje ich bez ograniczeń. Nielimitowane SMS-y pozwalają komunikować się w każdej chwili, również wtedy, kiedy nie mamy możliwości odbyć rozmowy telefonicznej.

Internet mobilny

W obecnych czasach komunikujemy się nie tylko telefonicznie, ale również przez internet. Dlatego w każdym z naszych pakietów oferujemy dostęp do szybkiego internetu mobilnego. W ofercie Freedom2 jest to aż 30 GB również w technologii LTE Advanced. Internet mobilny nie tylko pozwala na szybką komunikację, ale również zapewnia nam dostęp do nawigacji i aplikacji, które stały się nieodłącznym elementem codzienności, ułatwiającym nam życie.

Dlaczego warto wybrać Freedom2?

Zastanawiasz się, czy to dobra oferta dla Ciebie? Pakiet Freedom2 jest jednym z najczęściej wybieranych abonamentów przez naszych Klientów. To optymalne rozwiązanie w dobrej cenie. Za 24,70 zł /mies. otrzymujesz wszystko, co ważne bez zbędnych zobowiązań. Co dokładnie zyskasz, decydując się na tę ofertę?  Abonament komórkowy bez limitu na rozmowy w całej Polsce to wszystko, czego potrzebujesz. Wybierając go, zyskujesz:

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne z doskonałym zasięgiem sieci Plus.

  • Nielimitowane SMS-y, które pozwolą Ci wygodnie kontaktować się, gdziekolwiek jesteś, kiedy nie chcesz dzwonić.
  • Nielimitowane MMS-y, dzięki którym bez dodatkowych opłat wyślesz zdjęcia i dłuższe wiadomości tekstowe.
  • Internet mobilny w pakiecie aż 30 GB z elastyczną możliwością jednorazowego dokupienia dodatkowych GB, gdyby zaszła taka potrzeba.
  • Umowa na ile chcesz z jedynie miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Abonament Freedom2 to optymalny wybór dla większości osób, o czym świadczy fakt, że stał się naszym bestsellerem. Wybierając go, masz wszystko, czego potrzebujesz w niskiej cenie 24,70 zł /mies. W dodatku, jeśli Twoje potrzeby z czasem ulegną zmianie, możesz wybrać inny pakiet lub zrezygnować.  Wybierając tani abonament bez limitu rozmów, SMS-ów i MMS-ów, zapewnisz sobie pełną swobodę i niskie opłaty. Freedom2 to optymalny wybór, jeśli nie masz pewności, którą opcję wybrać. A jeśli z czasem zmienisz zdanie, od nowego okresu rozliczeniowego możesz zmienić pakiet.

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży