Czcionka

Kontrast

Freedom3
 • Freedom3
 • BEZ LIMITU
  Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne
 • SMS-y BEZ LIMITU
 • MMS-y BEZ LIMITU
 • Darmowe usługi VoLTE i WiFi Calling
 • Umowa na ile chcesz
  z miesięcznym okresem wypowiedzenia
 • Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce.
  Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną.

lub

Promocja Promo+ sprawdź szczegóły

Porównaj oferty Freedom

FreedomPL Freedom1 Freedom2 Freedom3 Freedom4 Freedom5

Rozmowy BEZ LIMITU
do wszystkich sieci komórkowych

Rozmowy BEZ LIMITU
na telefony stacjonarne

SMS-y BEZ LIMITU

MMS-y BEZ LIMITU

Internet

3 GB

15 GB

30 GB

45 GB

60 GB

110 GB

Zasięg sieci Plus

Zasięg 5G sieci Plus

Umowa na ile chcesz
z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Kwota abonamentu miesięcznie z Promo+

-

-

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

Kwota abonamentu miesięcznie bez promocji

16,70 zł

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

54,70 zł

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Wszystko o sieci 5G

Dlaczego warto wybrać Freedom w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Najlepszy abonament

Abonament 5G z dużym pakietem internetu

Szukasz abonamentu z dużym pakietem internetu w dobrej cenie? Oferta Freedom3 to aż 45 GB z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w całej Polsce za 29,70 zł /mies.!  Do tego naszym Klientom oferujemy doskonały zasięg 5G sieci Plus. Pakiet z internetem 45 GB to jeden z wariantów oferty Freedom, która dostępna jest aż w 6 różnorodnych opcjach, aby każdy mógł wybrać pakiet idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Freedom3 to dobre rozwiązanie dla tych, którzy często korzystają z internetu w telefonie i nie chcą martwić się ilością zużywanych GB. Abonament z internetem 45 GB docenią osoby, które często słuchają muzyki w sieci, korzystają z aplikacji i lubią być w stałym kontakcie z bliskimi poprzez social media. To wystarczająca ilość internetu dla większości osób, szczególnie jeśli część dnia spędzasz, korzystając z sieci w domu lub w pracy. A co jeśli potrzebujesz więcej? Możesz w każdej chwili dokupić GB w dobrej cenie lub zmienić wybrany pakiet na inny np. Freedom4 (60 GB) lub Freedom5 (aż 110 GB).

Zobacz więcej

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

Duża ilość GB jest coraz bardziej istotna dla użytkowników, jednak podstawą abonamentu są oczywiście rozmowy. W ofercie Freedom3 masz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Rozmawiaj, jak długo chcesz, bez przeszkód korzystając z doskonałego zasięgu sieci Plus. Jeśli potrzebujesz sprawdzić dostępność sieci w swojej okolicy, możesz to zrobić, korzystając z mapki zasięgu na naszej stronie (znajdziesz ją w zakładce “Pomoc”).

 

Nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne

Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych stały się już standardem, jednak tańsze oferty zwykle wiążą się z dodatkowymi opłatami za połączenia na telefony stacjonarne. W ofercie Freedom3 zyskujesz również swobodne, nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne. Możesz dzwonić bez obaw, że Twój rachunek wzrośnie. Obecnie zwykle najczęściej wykonujemy połączenia na numery komórkowe, jednak to przydatna opcja, kiedy musimy zadzwonić np. do urzędu lub przychodni.

 

Nielimitowane SMS-y i MMS-y

Kolejnym istotnym elementem oferty Freedom3 są nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Pozwala to na swobodną komunikację w różnych formach. Wiadomości są szczególnie istotne, ponieważ nie zawsze możemy zadzwonić, a część z Klientów preferuje pisemną formę kontaktów. Nielimitowane MMS-y przydają się, kiedy mamy do przekazania dłuższą wiadomość lub chcemy przesyłać zdjęcia. Często funkcje MMS-ów zastępują komunikatory społecznościowe, jednak pamiętajmy, że nie każda bliska nam osoba korzysta z internetu lub social mediów.

Nielimitowane SMS-y występują we wszystkich naszych pakietach. Pozwalają na szybką i dyskretną komunikację, jednak nie tylko… Nielimitowane MMS-y to możliwość stałego kontaktu z bliskimi, który nie wymaga od nas ciągłej uwagi, a pozwala umilić dzień.

 

Internet mobilny

Internet w Premium Mobile jest niezawodny i szybki, a do tego dopasowany do Twoich potrzeb. W naszych pakietach oferujemy od 3 GB do aż 110 GB! Niezależnie od wybranej opcji masz elastyczną możliwość zmiany. Internet mobilny 45 GB pozwoli Ci nie tylko na szybką komunikację z bliskimi, ale również zapewni Ci stały dostęp do aplikacji, które ułatwiają codzienne życie, takich jak np. nawigacja, czy rozkład jazdy.

Wybierz duży pakiet GB w dobrej cenie – również w technologii LTE Advanced i sufruj po sieci bez przeszkód! Freedom3 to dopasowana i elastyczna oferta. Internet w telefonie – 45 GB może być dobrym wyborem na co dzień, ale co, jeśli Twoje potrzeby się zmieniają np. podczas wyjazdu? U nas zawsze możesz zmienić pakiet na niższy lub odwrotnie – jednorazowo dokupić dodatkowe GB w dobrej cenie (5 GB – 6 zł, 10 GB – 10 zł, 20 GB – 18 zł).

 

Dlaczego warto wybrać Freedom3?

Myślisz, że Pakiet Freedom3 może być dobrą ofertą dla Ciebie? Dołącz do nas i sprawdź! Nie zmuszamy nikogo do podpisywania 2-letniej umowy. Dajemy takie korzyści, że Klienci sami chcą zostać z nami na dłużej. Za 29,70 zł /mies. masz wszystko, co niezbędne, a do tego duży pakiet internetu. Abonament bez limitu to coś, czego poszukują Klienci. Co otrzymujesz bez ograniczeń w Ofercie Freedom3?

 • Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce w doskonałym zasięgu sieci Plus (mapa zasięgu dostępna na stronie).
 • Nielimitowane SMS-y, które zapewnią Ci wygodną komunikację, kiedy nie chcesz lub po prostu nie możesz zadzwonić.
 • Nielimitowane MMS-y, dzięki którym swobodnie możesz wysyłać długie wiadomości tekstowe i zdjęcia.

A także…

 • Internet mobilny zawsze pod ręką – 45 GB również w technologii LTE Advanced.
 • Umowa na ile chcesz z jedynie miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Wciąż się wahasz? W ofercie Premium Mobile zachowujesz wolność wyboru. Zapomnij o długoterminowych umowach, u nas w każdej chwili masz prawo zmienić zdanie lub dostosować ofertę do swoich nowych potrzeb. Nasze pakiety Freedom występują aż w 6 wariantach, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Abonament bez telefonu daje Ci elastyczność, ponieważ nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Dzięki temu masz gwarancję najlepszej dla siebie oferty. Jak to możliwe? To proste! Tylko Ty decydujesz, jak długo z nami zostaniesz i jaki pakiet zachowasz.

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży