Czcionka

Kontrast

Freedom4
 • 5G
 • BEZ LIMITU
  Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne
 • SMS-y BEZ LIMITU
 • MMS-y BEZ LIMITU
 • Darmowe usługi VoLTE i WiFi Calling
 • Umowa na ile chcesz
  z miesięcznym okresem wypowiedzenia
 • Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce.
  Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną.

lub

Promocja Promo+ sprawdź szczegóły

Porównaj oferty Freedom

FreedomPL Freedom1 Freedom2 Freedom3 Freedom4 Freedom5

Rozmowy BEZ LIMITU
do wszystkich sieci komórkowych

Rozmowy BEZ LIMITU
na telefony stacjonarne

SMS-y BEZ LIMITU

MMS-y BEZ LIMITU

Internet

3 GB

15 GB

30 GB

45 GB

60 GB

110 GB

Zasięg sieci Plus

Zasięg 5G sieci Plus

Umowa na ile chcesz
z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Kwota abonamentu miesięcznie z Promo+

-

-

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

Kwota abonamentu miesięcznie bez promocji

16,70 zł

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

54,70 zł

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Wszystko o sieci 5G

Dlaczego warto wybrać Freedom w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Najlepszy abonament

Abonament 5G w Premium Mobile

Abonament Freedom4 został stworzony z myślą o Klientach, którzy poszukują naprawdę dużego pakietu internetu oraz cenią nowoczesne technologie. Oferujemy 60 GB szybkiego internetu również w najnowszej technologii 5G! Abonament 5G w Premium Mobile to rozwiązanie dla osób, szukających wysokiej jakości usług w niskiej cenie. To jeden z aż 6 pakietów w naszej ofercie. Tak duży wybór opcji pozwala odpowiedzieć na różne potrzeby naszych Klientów.

A jeśli używasz mniej internetu, pakiet może zastąpić internet domowy, a jego przewagę stanowi to, że jest mobilny – zawsze pod ręką. Pakiet 5G pozwoli Ci surfować po sieci bez przeszkód i konieczności oszczędzania danych. Aby korzystać z nowoczesnej technologii, niezbędny jest niezawodny zasięg, dlatego naszym Klientom oferujemy doskonały zasięg sieci Plus na terenie całej Polski. Co jeszcze zyskujesz, wybierając Freedom4? Pakiet telefoniczny 5G to nie tylko szybszy przesył danych. Sprawdź jakie korzyści wiążą się z najnowszą technologią w Twoim smartfonie!

Zobacz więcej

Co to jest technologia 5G

Czym jest technologia 5G? Dotychczas najnowszą dostępną technologią była sieć 4G LTE, 5G to najnowsza generacja telefonii komórkowej. Standard 5G dociera do coraz większego obszaru Polski, a infrastruktura ta jest wciąż rozbudowywana o kolejne lokalizacje.  Technologia 5G to przede wszystkim możliwość jeszcze szybszego bezprzewodowego przesyłania danych i bardziej stabilne połączenia, które nie traci na jakości nawet podczas szybkiego przemieszczania się.

Internet 5G

Co zmieni technologia 5G w Twoim smartfonie? To, co zauważysz od razu to prędkość internetu! Technologia oferuje szybszy przesył danych, niskie opóźnienia oraz większą niezawodność i stabilniejsze połączenie.  Internet 5G zapewni Ci zupełnie nowy komfort surfowania po sieci bez przeszkód. Jest to szczególnie widoczne np.  podczas oglądania filmów na telefonie  (bez zakłóceń w wysokiej rozdzielczości).  Internet mobilny 5G w ofercie Freedom4 daje Ci dostęp do najnowszej technologii i mega pakiet 60 GB w rewelacyjnej cenie 39,70 zł /mies.! Jakie jeszcze korzyści wiążą się z decyzją o wyborze abonamentu w Premium Mobile?

Jakie korzyści daje abonament 5G

Internet w telefonie jest obecnie niezwykle istotny, a ogromny pakiet GB i najnowsza technologia niewątpliwie wyróżniają ofertę, jednak  pakiet Freedom4  to znacznie więcej niż duża ilość GB. Nasi Klienci mogą cieszyć się doskonałym zasięgiem sieci Plus i brakiem zbędnych zobowiązań. Okres wypowiedzenia umowy to tylko 1 miesiąc!  Abonament 5G  Freedom4 to pełna swoboda w komunikacji bez dodatkowych opłat w całej Polsce: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne, a także SMS-y i MMS-y bez ograniczeń.

Abonament Freedom4 to wszystko, czego potrzebujesz, aby być w kontakcie z najbliższymi bez ograniczeń i swobodnie surfować po sieci. Pakiet 5G to aż 60 GB z dostępem do technologii 5G, a to wszystko w rewelacyjnej cenie – tylko 39,70 zł /mies.!

Dlaczego warto wybrać abonament 5G?

Zastanawiasz się nad wyborem pakietu Freedom4? To idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią ograniczeń, cenią nowoczesne technologie i swobodny dostęp do internetu. Ponadto w cenie 39,70 zł /mies. masz wszystko, czego potrzebujesz w abonamencie bez dodatkowych opłat i zobowiązań w postaci długoterminowej umowy. Abonament 5G w Premium Mobile to oferta, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów.

 • Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne na terenie całej Polski.
 • Nielimitowane SMS-y, które są podstawą każdego naszego abonamentu, aby dać Ci możliwość wygodnej komunikacji nie tylko głosowej.
 • Nielimitowane MMS-y, do swobodnego przesyłania zdjęć i długich wiadomości tekstowych bez ograniczeń.
 • Internet mobilny dla tych, którzy oczekują więcej, oferujemy – aż 60 GB, które masz zawsze pod ręką w swoim telefonie!
 • Umowa na ile chcesz z jedynie miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • Internet 5G – pakiet GB dostępny również w najnowszej technologii pozwalającej na jeszcze szybszy przesył danych, czyli błyskawiczny internet!

60 GB jeszcze niedawno było ilością nie do wyobrażenia w zwykłym abonamencie, jednak obecnie na co dzień używamy coraz więcej internetu i nie chcemy ograniczeń. Zastanawiasz się, czy oferta Freedom4 jest odpowiednia dla Ciebie? Bez obaw! Przetestuj najnowszą technologię bez zbędnych zobowiązań i poczuj różnicę! Internet mobilny 5G to zupełnie nowy wymiar, który pozwoli Ci zapomnieć o problemach z internetem (np. powolnym ładowaniu się stron lub przerwach w transmisji filmów). Szczegóły dotyczące dostępności sieci znajdziesz na mapie na naszej stronie.

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży