Czcionka

Kontrast

Freedom5
 • 110GB
 • 🎁 Polsat Box Go bez opłat! Szczegóły
 • BEZ LIMITU
  Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne
 • SMS-y BEZ LIMITU
 • MMS-y BEZ LIMITU
 • Darmowe usługi VoLTE i WiFi Calling
 • Umowa na ile chcesz
  z miesięcznym okresem wypowiedzenia
 • Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce.
  Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną.

lub

Promocja Promo+ sprawdź szczegóły

Porównaj oferty Freedom

FreedomPL Freedom1 Freedom2 Freedom3 Freedom4 Freedom5

Rozmowy BEZ LIMITU
do wszystkich sieci komórkowych

Rozmowy BEZ LIMITU
na telefony stacjonarne

SMS-y BEZ LIMITU

MMS-y BEZ LIMITU

Internet

3 GB

15 GB

30 GB

45 GB

60 GB

110 GB

Zasięg sieci Plus

Zasięg 5G sieci Plus

Umowa na ile chcesz
z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Kwota abonamentu miesięcznie z Promo+

-

-

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

Kwota abonamentu miesięcznie bez promocji

16,70 zł

19,90 zł

24,70 zł

29,70 zł

39,70 zł

54,70 zł

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły

Dodatkowo zyskaj Polsat Box Go bez opłat przez 30 dni wraz z taryfą Freedom5

Sprawdź szczegóły

Dlaczego warto wybrać Freedom w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Najlepszy abonament

Abonament z internetem 5G

Nie lubisz ograniczeń? Wybierz mega pakiet internetu i surfuj po sieci bez przeszkód. Freedom5 to aż 110 GB również w najnowszej technologii 5G! Zobacz różnicę i ciesz się błyskawicznym internetem w swoim telefonie. Abonament 5G to wszystko, czego potrzebujesz – w elastycznej ofercie bez zbędnych zobowiązań. Dołącz do nas, na jak długo chcesz. Możesz zapomnieć o umowie na 2 lata. W Premium Mobile okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc.

Freedom5 to nie tylko gigantyczny pakiet szybkiego internetu. Ta oferta została stworzona dla tych, którzy szukają czegoś więcej. Abonament bez limitu to oczekiwanie wielu klientów… Co możesz mieć u nas bez ograniczeń? Przede wszystkim swobodną komunikację, czyli: rozmowy, SMS-y i MMS-y w całej Polsce. Do tego wszyscy Klienci Premium Mobile mogą cieszyć się doskonałym zasięgiem sieci Plus. Jesteś fanem nowoczesnych technologii i zastanawiasz się, czy abonament z internetem 5G to dobry wybór? Oferta Freedom5 to jeden z 6 dostępnych pakietów, stworzonych z myślą o różnych potrzebach naszych Klientów.

Wszystko o sieci 5G
Zobacz więcej

Co to jest technologia 5G

Do niedawna zwana technologią przyszłości… 5G, czyli najnowsza generacja telefonii komórkowej jest teraz na wyciągnięcie ręki! Standard 5G dociera do coraz większego obszaru naszego kraju, a infrastruktura wciąż się rozrasta i staje się coraz bardziej dostępna. Technologia 5G pozwala użytkownikom na jeszcze szybsze, bezprzewodowe przesyłanie danych. Zapewnia bardziej stabilne połączenie o jeszcze lepszej jakości, nawet podczas szybkiego przemieszczania się.

 

Internet 5G

Czym jest internet 5G? To po prostu nowa jakość połączenia z wykorzystaniem najnowszych, dostępnych technologii. To, co użytkownicy widzą od razu to szybkość łącza. Technologia oferuje błyskawiczny przesył danych i niskie opóźnienia. Internet 5G w Twoim telefonie to większa niezawodność i stabilniejsze połączenie. Zastanawiasz się, czy faktycznie zauważysz różnicę na swoim smartfonie? Internet mobilny 5G zapewni Ci zupełnie nowy komfort korzystania z sieci np. podczas oglądania filmów – w wysokiej jakości i bez zakłóceń. Dostępność sieci 5G w swojej okolicy możesz sprawdzić na naszej mapie na stronie.

 

Jakie korzyści daje abonament 5G

Mało kto wyobraża sobie codzienność bez stałego dostępu do internetu. Dostęp do sieci w smartfonie to ogromna wygoda, która stała się normą. Użytkownicy chcą coraz szybszego łącza i większej ilości GB, żeby nie musieć ograniczać zużycia, czy czekać na załadowanie się filmu… Odpowiedzią na te potrzeby jest oferta Freedom5.  Abonament 5G daje Ci dostęp do najnowszej technologii i ogromną wygodę. Pakiet 110 GB jest tak duży, że części użytkownikom z powodzeniem mogłoby zastąpić internet domowy.

Duża ilość GB jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które często pracują lub uczą się poza domem i nie chcą martwić się zużyciem internetu. Pakiet 5G Freedom5 to swobodny dostęp do sieci również w najwyższej jakości i niezawodności technologii 5G!

 

Dlaczego warto wybrać Freedom5?

Oferta Freedom5 da Ci prawdziwą wolność! Najwyższy Pakiet Premium Mobile to swobodna komunikacja w postaci rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu, a do tego mega paczka internetu – aż 110 GB również w technologii 5G! To wszystko za 54,70 zł /mies.! Nasze oferty łączy zasięg sieci Plus i brak długoterminowej umowy. Abonament 5G to korzyści bez zbędnych zobowiązań! Co zyskujesz, dołączając do nas?

 • Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, a także połączenia stacjonarne w całej Polsce.
 • Nielimitowane SMS-y to element każdej naszej oferty. Zapewniają swobodną komunikację w formie tekstowej.
 • Nielimitowane MMS-y, aby dać Ci nieograniczoną możliwość przesyłania zdjęć, a także długich wiadomości tekstowych.
 • Internet mobilny również w najnowszej technologii 5G, która zapewnia szybsze, bardziej stabilne połączenie.
 • Umowa na ile chcesz z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • 110 GB Internet miesięcznie czyli idealny pakiet dla osób pracujących często poza biurem i uczących się. Dobry wybór, jeśli nie lubisz liczyć zużytych GB.

Zastanawiasz się, czy Freedom5 to dobry wybór dla Ciebie? Jeśli chcesz przetestować technologię 5G, po prostu ją sprawdź! Nie narzucamy zbędnych zobowiązań, dlatego nie ryzykujesz. Już po miesiącu możesz wypowiedzieć umowę lub wybrać inny z 6 dostępnych pakietów (już od 16,70 zł /mies.!). Przetestuj abonament z internetem 5G i poczuj różnicę na własnym smartfonie! Zapomnij o problemach z internetem – powolnym ładowaniu się treści czy przerwach w transmisji filmów. Szczegóły dotyczące dostępności sieci 5G znajdziesz na mapie na naszej stronie.

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży