Dlaczego warto być w Premium Mobile

Premium Mobile to operator komórkowy z prostym przesłaniem – oferujemy Ci ofertę bez limitu, z dużą ilością internetu, w jakości takiej samej jak duzi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej. Jak to w ogóle możliwe? To proste:

Działamy na sieci Plus, czyli posiadamy taki sam zasięg, szybkość LTE, jakość sieci jak Plus.  Co zatem nas wyróżnia na  rynku wśród operatorów?  prosty fakt , potrafimy oszczędzać i wszystkie nasze oszczędności przeznaczamy na obniżenie ceny dla Klientów. U nas płacisz za usługę, a nie za drogie kampanie reklamowe celebrytów, tysiące pracowników, wielkie siedziby, znanych piłkarzy. Ponieważ nie musimy tego wszystkiego utrzymywać, Ty nie musisz za to płacić. Wydajesz więc mniej i to znacząco mniej.

Nie jesteśmy znaną, globalną marką. Ale jesteśmy polskim, solidnym operatorem. Mamy prostą ofertę, bez zbędnych wodotrysków. Nie zmuszamy Klientów do podpisywania umów na długi czas. U nas nie ma obowiązku podpisania zobowiązania na 12 czy 24 miesiące. Dajemy wolność i elastyczność. Umowa daje możliwość zakończenia jej w dowolnym momencie, z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Czyli dzisiaj rezygnujesz, za miesiąc już nie masz umowy. Wierzymy w to, że dzięki jakości i cenie Klienci będą chcieli u nas zostać i dajemy pełną wolność. Nie wierzymy w sztywne umowy i zmuszanie do zobowiązań przez wiele lat.

Mamy solidne finansowanie i zgrany zespół specjalistów. Jesteśmy jednym z liderów w Polsce w pozyskaniu Klientów przenoszących do nas swoje obecne numery komórkowe. Można nam zaufać.

Zarząd

m_wieczorkowski

Marcin Wieczorkowski

Prezes Zarządu Premium Mobile S.A.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Bogate doświadczenie w budowaniu, umacnianiu wizerunku i pozycji rynkowej marek w Polsce. 18-letnie doświadczenie w telekomunikacji (wejście na rynek marki Play oraz Virgin Mobile, budowanie pozycji rynkowej marki Era) jak również w innych sektorach (KBC, Chevrolet, Łaciate, Cussons). Ogromna wiedza praktyczna zdobyta w międzynarodowych agencjach reklamowych oraz w zarządzaniu działami marketingu operatorów telekomunikacyjnych. Znajomość wszystkich poziomów zarządzania marką i marketingiem. Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi. Juror EFFIE w roku 2009, 2011 i 2013.

dariusz_chlastawa

Dariusz Chlastawa

Wiceprezes Zarządu Premium Mobile S.A.

Manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem m.in. w sprzedaży, budowie i prowadzeniu sieci franchisingowych, znajomość sektora telekomunikacyjnego, odzieżowego, energetycznego, ponad 14 lat w branży telekomunikacji GSM, znajomość budowy i zarządzania ogólnopolską siecią sprzedaży, 10 lat w zarządzie firmy mPunkt Polska SA jako wiceprezes i prezes, znajomość branży energetycznej. Przez trzy lata w zespole zarządzającym grupą spółek sektora energetycznego. Od sierpnia 2015 r. był Prezesem Zarządu Premium Mobile SA.