Czcionka

Kontrast

Dlaczego warto być w Premium Mobile

Premium Mobile to operator komórkowy z prostym przesłaniem – oferujemy Ci ofertę bez limitu, z dużą ilością internetu, w jakości takiej samej jak duzi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej. Jak to w ogóle możliwe? To proste:

Działamy na sieci Plus, czyli posiadamy taki sam zasięg, szybkość LTE, jakość sieci jak Plus.  Co zatem nas wyróżnia na  rynku wśród operatorów?  prosty fakt , potrafimy oszczędzać i wszystkie nasze oszczędności przeznaczamy na obniżenie ceny dla Klientów. U nas płacisz za usługę, a nie za drogie kampanie reklamowe celebrytów, tysiące pracowników, wielkie siedziby, znanych piłkarzy. Ponieważ nie musimy tego wszystkiego utrzymywać, Ty nie musisz za to płacić. Wydajesz więc mniej i to znacząco mniej.

Nie jesteśmy znaną, globalną marką. Ale jesteśmy polskim, solidnym operatorem. Mamy prostą ofertę, bez zbędnych wodotrysków. Nie zmuszamy Klientów do podpisywania umów na długi czas. U nas nie ma obowiązku podpisania zobowiązania na 12 czy 24 miesiące. Dajemy wolność i elastyczność. Umowa daje możliwość zakończenia jej w dowolnym momencie, z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Czyli dzisiaj rezygnujesz, za miesiąc już nie masz umowy. Wierzymy w to, że dzięki jakości i cenie Klienci będą chcieli u nas zostać i dajemy pełną wolność. Nie wierzymy w sztywne umowy i zmuszanie do zobowiązań przez wiele lat.

Mamy solidne finansowanie i zgrany zespół specjalistów. Jesteśmy jednym z liderów w Polsce w pozyskaniu Klientów przenoszących do nas swoje obecne numery komórkowe. Można nam zaufać.

Doceniają nas także Klienci

Innowacyjny polski operator komórkowy Premium Mobile, oferujący najtańszy abonament No Limit, został wyróżniony w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości, tytułem Debiut Roku 2017, organizowanym przez Redakcję Strefy Gospodarki. Kapituła przyznała to wyróżnienie marce Premium Mobile, jako jedynemu podmiotowi z branży telekomunikacyjnej, za atrakcyjną ofertę produktową, unikatowy Program Ambasador i dynamiczny rozwój w tym roku.
[Kliknij na dyplom, aby powiększyć]

Premium Mobile z nagrodą Teraz Polska

Jesteśmy zaszczyceni, iż nasze taryfy FREEDOM otrzymały wyróżnienie Teraz Polska za Mobilną usługę telekomunikacyjną, a Premium Mobile potwierdziło, że jest w gronie wiarygodnych, dobrych polskich firm oferujących sprawdzone usługi i produkty najwyższej jakości. Wyróżnienie to dedykujemy naszym Klientom, gdyż to właśnie Oni obdarzyli nas swoim zaufaniem przenosząc numery telefonów do naszej sieci. Nasza strategia związana z nagrodzoną usługą i zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym, na co stawiamy i tym co cenią sobie Klienci.

Za nami 9 edycja plebiscytu Mobility Trends 2018, czyli jednego z większych wydarzeń technologicznych, gdzie wyłaniane są najlepsze produkty i usługi w branży nowych technologii. Kolejny raz mamy się czym pochwalić!

Zdobyliśmy Złotego Bell’a w aż dwóch kategoriach:

  • Złoty Bell w kategorii najlepsza oferta B2C 2018 ( za Freedom 3)
  • Złoty Bell – Operator roku 2018