Czcionka

Kontrast

Zyskaj Polsat Box Go bez opłat

Dołącz do Premium Mobile i wybierz pakiet Polsat Box Go Sport przez 30 dni bez opłat!

Promocja specjalna dla tych, którzy zdecydują się na zakup taryfy Freedom3, Freeedom 4 lub Freedom 5. Teraz możesz nie tylko cieszyć się dużymi pakietami GB w telefonie w jakości 5G co miesiąc, ale również pakietem Polsat Box Go przez 30 dni bez opłat.

Decydując się na taryfę Freedom3, Freeedom 4 lub Freedom 5 otrzymasz SMS-em kod na pakiet Polsat Go Box Sport. Twój pakiet będzie ważny przez 30 dni. Wszystkie szczegóły oferty przedstawi Ci nasz konsultant podczas zwierania umowy z Premium Mobile. Promocja dotyczy zarówno klientów, którzy wybierają nowy numer, jak i tych, którzy przenoszą numer od innego operatora.

Polsat Box Go Sport to aż 20 najlepszych kanałów sportowych: m. in. Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3, CANAL+ SPORT4, Eurosport i wiele innych. W pakiecie m.in. Liga Mistrzów UEFA.

*Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce. Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną. Szczegóły oferty w Regulaminie oferty promocyjnej „Polsat Box Go”

Dlaczego warto wybrać Freedom w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży