Czcionka

Kontrast

abonament Freedom2

Najtańszy abonament
Bez limitu w Premium Mobile


Podaj swój numer telefonu, a nasi konsultanci oddzwonią wkrótce i przedstawią Ci wszystkie szczegóły naszej oferty.


Zastanawiasz się, czy to dobra oferta dla Ciebie? Pakiet Freedom2 jest jednym z najczęściej wybieranych abonamentów przez naszych Klientów. To optymalne rozwiązanie w dobrej cenie. Za 19,90 zł przez 9 miesięcy (a potem 24,70 zł /mies.) otrzymujesz wszystko, co ważne bez zbędnych zobowiązań. Co dokładnie zyskasz, decydując się na tę ofertę?  Abonament komórkowy bez limitu na rozmowy w całej Polsce to wszystko, czego potrzebujesz. Wybierając go, zyskujesz:

Dlaczego warto wybrać Freedom2?

  • Nielimitowane SMS-y, które pozwolą Ci wygodnie kontaktować się, gdziekolwiek jesteś, kiedy nie chcesz dzwonić.
  • Nielimitowane MMS-y, dzięki którym bez dodatkowych opłat wyślesz zdjęcia i dłuższe wiadomości tekstowe.
  • Internet mobilny w pakiecie aż 30 GB z elastyczną możliwością jednorazowego dokupienia dodatkowych GB, gdyby zaszła taka potrzeba.
  • Umowa na ile chcesz z jedynie miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Szczegóły oferty

Abonament Freedom2 to optymalny wybór dla większości osób, o czym świadczy fakt, że stał się naszym bestsellerem. Wybierając go, masz wszystko, czego potrzebujesz w niskiej cenie 19,90 zł/mies. przez pierwsze 9 miesięcy, a nastepnie 24,70 zł /mies. W dodatku, jeśli Twoje potrzeby z czasem ulegną zmianie, możesz wybrać inny pakiet lub zrezygnować.  Wybierając tani abonament bez limitu rozmów, SMS-ów i MMS-ów, zapewnisz sobie pełną swobodę i niskie opłaty. Freedom2 to optymalny wybór, jeśli nie masz pewności, którą opcję wybrać. A jeśli z czasem zmienisz zdanie, od nowego okresu rozliczeniowego możesz zmienić pakiet.

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Dowiedz się więcej