Czcionka

Kontrast

Zarząd Premium Mobile

Marcin Wieczorkowski

Prezes Zarządu Premium Mobile Sp. z o.o.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.

Bogate doświadczenie w budowaniu, umacnianiu wizerunku i pozycji rynkowej marek w Polsce. 18-letnie doświadczenie w telekomunikacji (wejście na rynek marki Play oraz Virgin Mobile, budowanie pozycji rynkowej marki Era) jak również w innych sektorach (KBC, Chevrolet, Łaciate, Cussons).

Ogromna wiedza praktyczna zdobyta w międzynarodowych agencjach reklamowych oraz w zarządzaniu działami marketingu operatorów telekomunikacyjnych. Znajomość wszystkich poziomów zarządzania marką i marketingiem. Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi. Juror EFFIE w roku 2009, 2011 i 2013.

Piotr Janik

Członek Zarządu Premium Mobile Sp. z o.o.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył kierunek Finanse i Bankowość ze specjalnością Bankowość Inwestycyjna.
Piotr Janik posiada rozległe doświadczenie w zakresie finansów oraz analiz. W toku swojej kariery zawodowej zajmował stanowiska kierownicze w obszarze doradztwa strategicznego oraz analiz finansowych i inwestycyjnych.

Swoją karierę rozpoczął w butiku inwestycyjnym OSTC, następnie w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. gdzie zajmował się analizą inwestycyjną spółek informatycznych notowanych na GPW. Przez wiele lat związany był z Grupą finansową KBC, gdzie początkowo zajmował się analizą inwestycyjną spółek informatycznych, mediowych oraz telekomunikacyjnych z państw Europy Środkowo-Wschodniej, a następnie objął stanowiska Dyrektora Departamentu Analiz spółek z tej części Europy.

Zasiadał w Radzie Nadzorczej Netmedia S.A., jako Członek Rady powołany z rekomendacji akcjonariuszy finansowych spółki. W toku swojej kariery zawodowej zdobył szeroką wiedzę dotyczącą finansów oraz strategii spółek telekomunikacyjnych. Współuczestniczył w pozyskaniu finansowania wielu podmiotów.

Przejedź do góry strony