Czcionka

Kontrast

Zarząd Premium Mobile

Michał Sobolewski

Przez ostatnie dwadzieścia lat jest związany z branżą finansową i telekomunikacyjną. Odpowiadał za strategię marketingową, rozwój narzędzi digitalowych, komunikację oraz ofertę produktową.

Obecnie jest dyrektorem ds. Rynku B2C w Polkomtelu. Wcześniej był długoletnim dyrektorem marketingu B2C oraz członkiem Zarządu ds. marketingu w Play. Pierwsze doświadczenia w branży telekomunikacyjnej zbierał w Idei i Orange gdzie odpowiadał za ofertą abonamentową i rozwojem klientów w Orange.
Rozpoczynał karierę w finansach w mBanku w roku 2000. Odpowiadał za kampanię marketingową wprowadzającą na rynek pierwszy internetowy bank w Polsce – mBank oraz kierował jego marketingiem w pierwszych latach. W późniejszych latach wprowadzał na rynek ubezpieczenia direct w Aviva Polska gdzie kierował marketingiem oraz pełnił funkcję dyrektora strategii marketingowej i rozwoju biznesu w Nationale Nederlanden.

Ukończył Politechnikę Łódzką wydział Chemii Ogólnej, uzyskał dyplomy Executive MBA na Uniwersytecie Maryland i Uniwersytecie Łódzkim oraz Advanced Management Program IESE na Uniwersytecie Navarra.

Krzysztof Hyb

Posiada rozległe doświadczenie w zarządzaniu obszarami finansów, operacji i sprzedaży.

W ciągu 20 lat w spółkach z branży telekomunikacyjnej odpowiadał za budowanie zespołów, optymalizację wyników, kształtowanie strategii oraz rozwój biznesu.

Swoją karierę rozpoczynał w Pro Futuro rozwijając ofertę produktów internetowych dla klientów detalicznych i B2B. W kolejnych latach kierował w Polkomtel sprzedażą hurtową do operatorów wirtualnych, odpowiadał za rozwój linii biznesowej i negocjacje wielomilionowych kontraktów na korzystanie z sieci Plus. Następnie, w Aero 2, zarządzał rozwojem sprzedaży dostępu do sieci własnej LTE/5G, odpowiadał za operacyjną i finansową działalność spółki. W grupie spółek Premium Mobile zbudował obszar analiz i operacji, którym obecnie zarządza oraz rozwija działalność spółek z zespołami sprzedażowymi.

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Informatyki. Uzyskał dyplom MBA Finanse na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Dariusz Trzeciak

Ukończył studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowe Studia Zarządzania Biznesem Międzynarodowym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, oraz Wydział Prawa i Administracji i Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego.

W przeszłości sprawował funkcje kierownicze oraz nadzorcze w wielu spółkach, w tym funkcję Prezesa Zarządu w spółkach: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Polisa Życie S.A., Sferia S.A., IT Polpager S.A. Obecnie pełni również funkcje: Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Bioton SA, Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Muzo FM Sp. z o. o. oraz Członka Rady Nadzorczej AltaLog Sp. z o. o.

Jest członkiem organów wybieralnych w organizacjach branżowych i izbach gospodarczych.