Zostań dealerem Premium Mobile

Poszukujemy osób fizycznych lub firm, które chciałaby nawiązać z nami współpracę.

Premium Mobile to numer 1 w bilansie przenoszonych numerów za cały 2018 rok wśród wszystkich operatorów według raportów publikowanych przez Urząd Telekomunikacji Elektronicznej.

Wyróżniono nas także tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości przyznanego jako jedynemu podmiotowi z branży telekomunikacyjnej za atrakcyjną ofertę produktową, unikatowy Program Ambasador i dynamiczny rozwój w tym roku.

Taryfy FREEDOM otrzymały wyróżnienie Teraz Polska za Mobilną usługę telekomunikacyjną, a Premium Mobile potwierdziło, że jest w gronie wiarygodnych, dobrych polskich firm oferujących sprawdzone usługi i produkty najwyższej jakości. Nasza strategia związana z nagrodzoną usługą i zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym, na co stawiamy i tym co cenią sobie Klienci.

Mamy najlepszą taryfę w Polsce – nr 1 według Komórkomatu

Oferujemy stabilną współpracę z innowacyjnym operatorem komórkowym, wsparcie na każdym etapie uruchamiania punktu sprzedaży, atrakcyjny system bonusów, materiały wspierające sprzedaż, szkolenia.

Z nami łatwo jest zarabiać pieniądze!

Chcesz zostać dealerem?
Skontaktuj się z nami: napisz wiadomość na adres kontakt@premiummobile.pl lub wypełnij poniższy formularz:

*-wymagane

Jeżeli jesteś naszym klientem i chciałbyś zarabiać pieniądze polecając innym Premium Mobile – zapraszamy do zapisania się do Programu Ambasador

Polecasz usługi Premium Mobile wśród swoich znajomych, na Facebooku, czy w pracy, a za to możesz otrzymać cenne nagrody i pieniądze NO LIMIT.

80 zł

Od teraz otrzymasz 80 zł od każdej umowy, którą podpisze polecona przez Ciebie osoba. Bez żadnych haczyków, kruczków i dodatkowych warunków.

Po prostu 80 zł za każdą nową umowę pozyskaną za pośrednictwem Programu Ambasador.

Ty zarabiasz, a znajomi płacą mniej!