Czcionka

Kontrast

Zostań dealerem Premium Mobile

Poszukujemy osób fizycznych lub firm, które chciałaby nawiązać z nami współpracę!

Premium Mobile to lider pod względem bilansu przeniesionych numerów wśród operatorów wirtualnych od 2017 roku!

Zostaliśmy wyróżnieni w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości, tytułem Debiut Roku 2017 za atrakcyjną ofertę produktową, unikatowy Program Ambasador i dynamiczny rozwój.

Taryfy FREEDOM otrzymały wyróżnienie Teraz Polska za Mobilną usługę telekomunikacyjną. Premium Mobile tym samym potwierdziło, że jest w gronie wiarygodnych, dobrych polskich firm oferujących sprawdzone usługi i produkty najwyższej jakości.

Podczas 9 edycji plebiscytu Mobility Trends 2018, czyli jednego z największych wydarzeń technologicznych, gdzie wyłaniane są najlepsze produkty i usługi w branży nowych technologii, zdobyliśmy Złoty Bell w aż dwóch kategoriach:
Złoty Bell w kategorii: Najlepsza oferta abonamentowa 2018 B2C (Freedom 3)
Złoty Bell w kategorii: Operator roku 2018

Nasza strategia związana z nagrodzoną usługą i zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena oraz umowa bez zobowiązań przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym, na co stawiamy. I tym, co cenią sobie Klienci.

Oferujemy stabilną współpracę z innowacyjnym operatorem komórkowym oraz wsparcie na każdym etapie uruchamiania punktu sprzedaży. Dodatkowo zapewniamy atrakcyjny system bonusów, materiały wspierające sprzedaż i szkolenia!

Z nami łatwo jest zarabiać pieniądze!

Chcesz zostać dealerem?

Skontaktuj się z nami: napisz wiadomość na adres kontakt@premiummobile.pl lub wypełnij poniższy formularz: