Zostań doradcą biznesowym Premium Mobile

Poszukujemy osób fizycznych lub firm, które chciałaby nawiązać z nami współpracę. Posiadamy najlepszą ofertę dla biznesu, którą łatwo wytłumaczyć i sprzedać Klientowi.

Mamy najlepszą taryfę w Polsce.

Oferujemy stabilną współpracę z innowacyjnym operatorem komórkowym, wyjątkowe korzyści związane ze sprzedażą naszej oferty oraz pełną swobodę działania. Doradcom biznesowym gwarantujemy najwyższe na rynku prowizje, brak zbędnych wymogów i biurokracji, jasno określone warunki współpracy.

Premium Mobile to numer 1 w bilansie przenoszonych numerów za cały 2018 rok wśród wszystkich operatorów według raportów publikowanych przez Urząd Telekomunikacji Elektronicznej.

Wyróżniono nas także tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości przyznanego jako jedynemu podmiotowi z branży telekomunikacyjnej za atrakcyjną ofertę produktową i dynamiczny rozwój w tym roku.

Z nami łatwo jest zarabiać pieniądze!

Taryfy FREEDOM otrzymały wyróżnienie Teraz Polska za Mobilną usługę telekomunikacyjną, a Premium Mobile potwierdziło, że jest w gronie wiarygodnych, dobrych polskich firm oferujących sprawdzone usługi i produkty najwyższej jakości. Nasza strategia związana z nagrodzoną usługą i zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym, na co stawiamy i tym co cenią sobie Klienci.

Chcesz zostać naszym Doradcą Biznesowym?
Skontaktuj się z nami: napisz wiadomość na adres kontakt@biznes.premiummobile.pl lub wypełnij poniższy formularz:

*-wymagane