Czcionka

Kontrast

202404_PM_LP_2 (1)

Abonament 5G z dużym
pakietem internetu


Podaj swój numer telefonu, a nasi konsultanci oddzwonią wkrótce i przedstawią Ci wszystkie szczegóły naszej oferty.


Szukasz abonamentu z dużym pakietem internetu w dobrej cenie? Oferta Freedom3 to aż 45 GB z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w całej Polsce za 24,70 przez 9 miesięcy (a następnie 29,70 zł /mies.)!  Do tego naszym Klientom oferujemy doskonały zasięg 5G sieci Plus. Pakiet z internetem 45 GB to jeden z wariantów oferty Freedom, która dostępna jest aż w 6 różnorodnych opcjach, aby każdy mógł wybrać pakiet idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać Freedom3?

  • Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce w doskonałym zasięgu sieci Plus (mapa zasięgu dostępna na stronie).
  • Nielimitowane SMS-y, które zapewnią Ci wygodną komunikację, kiedy nie chcesz lub po prostu nie możesz zadzwonić.
  • Nielimitowane MMS-y, dzięki którym swobodnie możesz wysyłać długie wiadomości tekstowe i zdjęcia.

Szczegóły oferty

Wciąż się wahasz? W ofercie Premium Mobile zachowujesz wolność wyboru. Zapomnij o długoterminowych umowach, u nas w każdej chwili masz prawo zmienić zdanie lub dostosować ofertę do swoich nowych potrzeb. Nasze pakiety Freedom występują aż w 6 wariantach, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Abonament bez telefonu daje Ci elastyczność, ponieważ nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Dzięki temu masz gwarancję najlepszej dla siebie oferty. Jak to możliwe? To proste! Tylko Ty decydujesz, jak długo z nami zostaniesz i jaki pakiet zachowasz.

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Dowiedz się więcej