Czcionka

Kontrast

Internet mobilny 5G

Internet domowy czy internet mobilny? Teraz to jedno i to samo! Bo gdziekolwiek jesteś – na własnej kanapie, czy w lesie – Ty i Twój laptop potrzebujecie być w zasięgu! Premium Mobile oferuje najlepszy w Polsce zasięg sieci Plus w bardzo korzystnych taryfach. Teraz nawet w 5G.

Sprawdź również Promocję Freedom Pack, dzięki której możesz zaoszczędzić na rachunkach nawet 120 zł rocznie! Szczegóły znajdują się na stronie Promocji Freedom Pack.

FreedomNET 100
FreedomNET 200
FreedomNET 500

Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce. Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną.

Chcesz mieć jeszcze taniej?

Oferta internetu mobilnego 5G w Premium Mobile może być jeszcze bardziej atrakcyjna. Masz już abonament Freedom w Premium Mobile? Kup ofertę internetu mobilnego a dostaniesz zniżkę 5 zł do faktury, miesiąc w miesiąc przez cały czas trwania umowy. Jeśli posiadasz już 2 abonamenty Freedom w Premium Mobile – Twoja zniżka wynosić będzie aż 10 zł co miesiąc przez cały czas trwania umowy.

Uwaga! Oferta nie dotyczy abonamentu FreedomPL.

wszystko co trzeba wiedzieć o 5G

Przykładowe pakiety Freedom Pack:

promocja Freedom Pack
promocja Freedom Pack
promocja Freedom Pack
Nie trać czasu, zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie!

Podaj swój numer telefonu, a nasi konsultanci oddzwonią wkrótce i przedstawią Ci wszystkie szczegóły naszej oferty.
Dodatkowo zyskujesz

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

500GB

Nawet do 500GB superszybkiego internetu.

ikona 5G Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Najlepszy abonament

Internet mobilny 5G w Premium Mobile

Szukasz internetu do swojego domu? Internet mobilny Premium Mobile to coś więcej! Poznaj wygodne rozwiązanie i łącz się z siecią, gdziekolwiek jesteś. Pracuj, ucz się, oglądaj filmy… z niezawodnym połączeniem mobilnym w zasięgu sieci Plus. Internet 5G to nowy wymiar komfortu w naszej ofercie! Najnowsza technologia 5G pozwala zaoferować naszym Użytkownikom jeszcze szybsze bezprzewodowe połączenie.

Wiemy, że oczekiwania Klientów są różne, dlatego przygotowaliśmy kilka odmiennych, małych i dużych pakietów. Internet mobilny 5G możesz mieć na swoim laptopie lub smartfonie niezależnie, czy korzystasz z łącza cały czas, czy tylko czasem potrzebujesz dodatkowych GB. W naszej ofercie proponujemy trzy warianty pakietu – FreedomNET100(100 GB), FreedomNET200 (200 GB) oraz FreedomNET500 (500 GB). Pakiet telefoniczny 5G to świetne rozwiązanie bez zbędnych zobowiązań. Korzystaj wygodnie z bezprzewodowego internetu w domu i poza nim. Gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Zobacz więcej

Co to jest technologia 5G

Czym właściwie jest technologia 5G? To najnowsza generacja telefonii komórkowej w Polsce, która jeszcze poprawia jakość oferowanych usług. Standard 5G dostępny jest na coraz większym obszarze naszego kraju, a infrastruktura wciąż się rozrasta.  Technologia 5G może przyspieszyć Twój internet i zapewnić lepszą jakość połączenia. Sprawdź dostępność sieci w interesującym Cię obszarze na naszej mapce na stronie.

 

Internet 5G

Internet nie jest dodatkiem, raczej towarzyszy nam na każdym kroku. Ciężko dziś wyobrazić sobie brak stałego dostępu do sieci. Potrzebujemy go do pracy, nauki, rozrywki, a nawet do załatwiania spraw urzędowych… Internet 5G w ofercie Premium Mobile to możliwość jeszcze lepszego połączenia, dostępnego również w najnowszej technologii 5G w doskonałym zasięgu sieci Plus. Dzięki temu możesz doświadczyć zupełnie nowego komfortu użytkowania sieci.  Internet mobilny 5G dostępny jest w 3 wariantach pakietów w doskonałych cenach: 100 GB (39,90 zł/mies.), 200 GB (49,90 zł/mies.) oraz 500 GB (69,90 zł /mies.).

 

Jakie korzyści daje internet 5G

Chcesz wypróbować najnowszą technologię 5G? Jakie zmiany zobaczysz podczas codziennego użytkowania sieci? 5G to przede wszystkim błyskawiczny przesył danych i lepsza stabilność połączenia. Jeśli denerwuje Cię powolne ładowanie stron, krótkie przerwy, które wymuszają ponowne wczytanie treści, czy zacinające się filmy… to 5G jest rozwiązaniem dla Ciebie! Internet domowy 5G to pełna swoboda w komunikacji i zupełnie nowy komfort użytkowania sieci. Sprawdź niezawodność Premium Mobile w doskonałym zasięgu sieci Plus. Nasze pakiety mogą Ci w pełni zastąpić internet domowy (np. oferty FreedomNET100, FreedomNET200 czy FreedomNET500) lub możesz skorzystać z nich dodatkowo, jeśli często pracujesz, lub uczysz się poza domem. Internet mobilny zabierzesz ze sobą, gdzie chcesz, możesz korzystać z niego na co dzień, czy zabrać go na wyjazd.

 

Dlaczego warto wybrać internet mobilny 5G?

Internet mobilny w Premium Mobile to pakiety dopasowane do Twoich potrzeb również w najnowszej technologii 5G! Naszym Klientom oferujemy połączenie w doskonałym zasięgu sieci Plus. Jeśli zastanawiasz się nad naszą ofertą, wypróbuj ją bez zbędnych zobowiązań! Nie oczekujemy, że podpiszesz długoterminową umowę. W Premium Mobile okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc – bądź z nami jak długo chcesz.  Internet 5G to zupełnie nowy komfort korzystania z sieci. Sprawdź wszystkie korzyści!

  • Nawet 500 GB super szybkiego internetu w najwyższej ofercie FreedomNET500
  • Internet mobilny czy domowy… teraz to jedno i to samo! Ciesz się szybkim łączem, niezależnie gdzie jesteś, w domu, w pracy, czy na wakacjach.
  • Umowa na ile chcesz – u nas okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc.
  • Zmiana pakietu bez dodatkowych opłat – jeśli po jakimś czasie Twoje potrzeby zmienią się, nic nie szkodzi! Zawsze możesz zmienić pakiet na ten bardziej dopasowany do Twoich aktualnych oczekiwań.

Internet mobilny również w 5G to zupełnie nowy komfort korzystania z sieci. Zapomnij o problemach z internetem, wybierz najnowszą technologię bez zbędnych zobowiązań. Nasz oferta jest elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb. Zawsze masz możliwość zmiany oferty, a nawet operatora. Nikogo nie zatrzymujemy na siłę, dajemy po prostu dobre warunki. Internet mobilny 5G w doskonałym zasięgu sieci Plus to mądre rozwiązanie, jeśli szukasz elastycznej oferty w dobrej cenie! Dostępność technologii 5G w Twojej okolicy, sprawdzisz na naszej mapce na stronie.

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz TUTAJ

Potrzebujesz dodatkowych pakietów na internet? Znajdziesz je TUTAJ

Problem z konfiguracją internetu mobilnego? Rozwiązanie znajdziesz TUTAJ

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Odwiedź nasze punkty sprzedaży – pełna lista znajduje się TUTAJ