Czcionka

Kontrast

Jak dołączyć do Programu Ambasador?

Jak dołączyć do programu Ambasador w Premium Mobile i zarabiać aż 100 zł za poleconą umowę bez wychodzenia z domu? Poniżej znajdziesz instrukcję, jak zarejestrować zostać naszym Ambasadorem. Więcej osób poleconych – większy zarobek!

1. Zarejestruj swój numer w programie na stronie: https://ambasador.premiummobile.pl/zarejestruj

Jak dołączyć do Programu Ambasador - krok 1

2. Wstaw hasło i podaj swój własny numer rachunku bankowego – na to konto będziemy przelewać pieniądze za polecenie nowych Klientów!

Jak dołączyć do Programu Ambasador - krok 2

3. Wybierz swój Urząd Skarbowy z listy – opcjonalnie możesz uzupełnić później.

Jeżeli posiadasz firmę (Jednoosobową Działalność Gospodarczą) również możesz brać udział w Programie Ambasador, wystarczy wpisać NIP.

 

I gotowe, to wszystko, możesz już polecać nasze usługi!

Jak dołączyć do Programu Ambasador - krok 3

Jak zarabiać w Programie Ambasador?

  1. Po zalogowaniu na konto wybierz przycisk „Twoja strona oferty”
  2. Zostaniesz przekierowany na Twoją własną stronę z ofertą, link do tej strony wyślij swojemu znajomemu, wygląda on następująco: https://ambasador.premiummobile.pl/oferta/Twój unikalny kod Ambsadora/
  3. Następnie wystarczy, że Twój znajomy złoży zamówienie klikając przycisk „chcę kupić abonament” i poda dane do kontaktu. Nie musisz nic więcej robić!
  4. Nasi konsultanci skontaktują się z Twoim znajomym, załatwią wszelkie formalności oraz wyślemy przesyłkę z kartą SIM i umową do Twojego znajomego. Po zalogowaniu do Panelu będziesz mógł weryfikować status swoich poleceń.
  5. Po podpisaniu umowy status zmieni się na „w trakcie”, a gdy Twój znajomy opłaci pierwszą fakturę w naszej sieci, status zmieni się na „do wypłaty” oraz w polu Kwota pojawi suma do wypłacenia.
  6. I to wszystko! Polecaj abonament Premium Mobile i zyskaj nawet 400 zł za polecenie jednego znajomego (100 zł za każdy numer). Więcej osób poleconych – większy zarobek!

W panelu Ambasadora jest możliwość skorzystania z Przewodnika dla nowych Ambasadorów, gdzie w łatwy sposób skopiujesz swój link do poleceń oraz umieścisz post w Social media

Jak dołączyć do Programu Ambasador?
Jak dołączyć do Programu Ambasador - krok 4

Masz pytania?

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące programu Ambasador zapraszamy do kontaktu:

+48 222 300 782
Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

Poniedziałek-Piątek od 8:00-21:00
Sobota i Niedziela od 9:00-16:00
W święta infolinia jest nieczynna.