Czcionka

Kontrast

Jak zarabiać w Programie Ambasador?

 1. Po zalogowaniu na konto wybierz przycisk „Twoja strona oferty”
 2. Zostaniesz przekierowany na Twoją własną stronę z ofertą, link do tej strony wyślij swojemu znajomemu, wygląda on następująco:  https://ambasador.premiummobile.pl/oferta/ Twój unikalny kod Ambasadora/
 3. Następnie wystarczy, że Twój znajomy złoży zamówienie klikając przycisk „chcę kupić abonament” i poda dane do kontaktu. Nie musisz nic więcej robić.
 4. Nasi konsultanci skontaktują się z Twoim znajomym, załatwią wszelkie formalności, następnie wyślemy przesyłkę z kartą SIM i umową do Twojego znajomego. Po zalogowaniu do Panelu będziesz mógł weryfikować status swoich poleceń.
 5. Po podpisaniu umowy status zmieni się na „w trakcie”, a gdy Twój znajomy opłaci pierwszą fakturę w naszej sieci, status zmieni się na „do wypłaty” oraz w polu Kwota pojawi suma do wypłacenia.

I to wszystko. Polecaj abonament Premium Mobile i zyskaj aż 100 zł za każdy numer. Więcej osób poleconych – większy zarobek!

W panelu Ambasadora jest możliwość skorzystania z Przewodnika dla nowych Ambasadorów, gdzie w łatwy sposób skopiujesz swój link do poleceń oraz umieścisz post w Social media

Jak dołączyć do Programu Ambasador?
Jak dołączyć do Programu Ambasador - krok 4

Masz pytania?

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące programu Ambasador zapraszamy do kontaktu:

+48 222 300 782

(koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

  • Poniedziałek-Piątek od 8:00-21:00
  • Sobota i Niedziela od 9:00-16:00
  • W święta infolinia jest nieczynna