Czcionka

Kontrast

Pakiety internetu mobilnego

Atrakcyjny
Internet Mobilny w Premium Mobile


Podaj swój numer telefonu, a nasi konsultanci oddzwonią wkrótce i przedstawią Ci wszystkie szczegóły naszej oferty.


Gdziekolwiek jesteś – na własnej kanapie, czy w lesie – Ty i Twój laptop potrzebujecie być w zasięgu! Premium Mobile oferuje najlepszy w Polsce zasięg sieci Plus w bardzo korzystnych taryfach. Teraz nawet w 5G.

Masz już abonament Freedom w Premium Mobile? Kup ofertę internetu mobilnego a dostaniesz zniżkę 5 zł do faktury, miesiąc w miesiąc przez cały czas trwania umowy. Jeśli posiadasz 4 abonamenty Freedom w Premium Mobile – Twoja zniżka wynosić będzie aż 20 zł co miesiąc przez cały czas trwania umowy. 

Wybierz jeden z atrakcyjnych pakietów Internetu mobilnego:

FreedomNET 100
FreedomNET 200
FreedomNET 500

Więcej o Internecie Mobilnym w Premium Mobile

Internet mobilny w Premium Mobile to pakiety dopasowane do Twoich potrzeb również w najnowszej technologii 5G! Naszym Klientom oferujemy połączenie w doskonałym zasięgu sieci Plus. Jeśli zastanawiasz się nad naszą ofertą, wypróbuj ją bez zbędnych zobowiązań! Nie oczekujemy, że podpiszesz długoterminową umowę. W Premium Mobile okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc – bądź z nami jak długo chcesz.  Internet 5G to zupełnie nowy komfort korzystania z sieci. Sprawdź wszystkie korzyści!

  • Nawet 500 GB super szybkiego internetu w najwyższej ofercie FreedomNET500
  • Internet mobilny czy domowy… teraz to jedno i to samo! Ciesz się szybkim łączem, niezależnie gdzie jesteś, w domu, w pracy, czy na wakacjach.
  • Umowa na ile chcesz – u nas okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc.
  • Zmiana pakietu bez dodatkowych opłat – jeśli po jakimś czasie Twoje potrzeby zmienią się, nic nie szkodzi! Zawsze możesz zmienić pakiet na ten bardziej dopasowany do Twoich aktualnych oczekiwań.

Internet mobilny również w 5G to zupełnie nowy komfort korzystania z sieci. Zapomnij o problemach z internetem, wybierz najnowszą technologię bez zbędnych zobowiązań. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb. Zawsze masz możliwość zmiany oferty, a nawet operatora. Nikogo nie zatrzymujemy na siłę, dajemy po prostu dobre warunki. Internet mobilny 5G w doskonałym zasięgu sieci Plus to mądre rozwiązanie, jeśli szukasz elastycznej oferty w dobrej cenie! Dostępność technologii 5G w Twojej okolicy, sprawdzisz na naszej mapce na stronie.

Przykładowe pakiety Freedom Pack Extra:

FreedomPack5zl
FreedomPack10zl
FreedomPack15zl
FreedomPack20zl

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Dowiedz się więcej