Czcionka

Kontrast

Zmiana w Regulaminie Usługi Konto Klienta Premium Mobile

Warszawa, 22 marca 2024 r. 

 

Szanowny Kliencie, 

Premium Mobile Sp. z o.o. świadcząca usługę pod markę Premium Mobile, pragnie poinformować, że z dniem 09 kwietnia 2024 r., wprowadza zmiany w Regulaminie Usługi Konto Klienta Premium Mobile.  

Wprowadzane zmiany dotyczą: 

  1. aktualizacji postanowień (§1 ust. 2 lit. f, po zmianach lit. g; §3 ust. 1 lit. c,) odnoszących się do parametrów technicznych, jakie musi spełniać urządzenie na którym korzysta się z Usługi Konto Klienta Premium Mobile (dalej Usługa); 
  2. uzupełnienia Regulaminu o postanowienia dotyczące nowej, dodatkowej formy korzystania z Usługi – Aplikacji Mobilnej, która od dnia 09 kwietnia 2024 r. będzie dostępna bezpłatnie w sklepach Google Play oraz App Store.  

Użytkownik, który nie akceptuje wprowadzonych zmian, może zrezygnować z korzystania z Usługi poprzez kontakt z Działem Obsługi Klienta.  

Na naszej stronie internetowej https://premiummobile.pl/umowy-regulaminy-cenniki/ dostępna jest treść dokumentu. 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta Premium Mobile telefonicznie pod numerami ++48 222 300 999, +48 722 792 999(koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub na adres e-mail: dok@premiummobile.pl. 

 

Pozdrawiamy 

Zespół Premium Mobile