Czcionka

Kontrast

Obniżenie wysokości opłat w Cenniku usług w roamingu dla klientów ofert na abonament

Warszawa, 12 października 2023 r.

Szanowny Kliencie,

Premium Mobile Sp. z o.o., świadczący usługę pod marką Premium Mobile, pragnie poinformować, że  zgodnie z decyzją Prezesa UKE DPK.WUD.6062.1.2023.17 wydaną Premium Mobile Sp. z o.o. 9 października 2023 roku dotyczącą wysokości stawek w roamingu międzynarodowym, od 15 października 2023 roku nastąpi zmiana opłat dotyczących usług świadczonych w roamingu międzynarodowym na terenie państw należących do „Strefy roamingowej 1” (Unia Europejska, Norwegia, Islandia i Liechtenstein).

Zmiana dotyczy obniżenia wysokości opłat za wykonanie połączenia głosowego, odebranie połączenia głosowego oraz za transmisję danych komórkowych.

Wysokość dodatkowych opłat w Roamingu Regulowanym od 15 października 2023 r. ulegnie zmianie i nastąpi obniżenie opłaty za:

  • wykonanie połączenia głosowego w ramach roamingu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu do 0,06 zł/min,
  • odebranie połączenia głosowego w ramach roamingu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu do 0,02 zł/min,
  • transmisję danych komórkowych ramach roamingu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu do 7,89 zł/GB.

Pozostałe opłaty za usługi zrealizowane w roamingu w ramach Strefy roamingowej 1 nie ulegają zmianie. Na naszej stronie internetowej w Dziale Przydatne dokumenty dostępna jest treść aktualnych dokumentów.

Zgodnie z prawem, w przypadku braku akceptacji powyższych zmian, mogą Państwo skorzystać z prawa do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w terminie do dnia 12.11.2023 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta Premium Mobile telefonicznie pod numerami +48 222 300 999 lub  +48 722 792 999 albo na adres e-mail: dok@premiummobile.pl.

Pozdrawiamy

Zespół Premium Mobile