Czcionka

Kontrast

Abonament Freedom

Freedom1
Freedom2
Freedom3
Freedom4
Freedom5
FreedomPL

W Premium Mobile najważniejszy jest klient, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę abonamentową w korzystnych cenach. Nasza oferta jest prosta bez długoterminowych zobowiązań – podpisujesz umowę na ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc. Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i internet dzięki współpracy z siecią Plus.

5g

Sprawdź 3 najczęściej wybierane zestawienia ofert w promocji Freedom Pack:

Uwaga: Promocja nie dotyczy oferty FreedomPL

Freedom Duo
 • freedomFreedom1

  +

  freedomFreedom1
  Freedom1:
  Rozmowy BEZ LIMITU do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, SMS-y BEZ LIMITU, Umowa na ile chcesz oraz 10 GB internetu.
 • freefom 34,80 zł
 • Tylko 17,40 zł za jeden SIM
freedomduo +
 • freedomFreedom2

  +

  freedomFreedom2
  Freedom2:
  Rozmowy BEZ LIMITU do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y BEZ LIMITU, umowa na ile chcesz i 20 GB internetu
 • freefom 44,40 zł
 • Tylko 22,20 zł za jeden SIM  
   
freedom trio Premium Mobile
 • freedomFreedom2

  +

  freedomFreedom2
  +

  freedomFreedom1
  Freedom1:
  Rozmowy BEZ LIMITU do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, SMS-y BEZ LIMITU, Umowa na ile chcesz oraz 10 GB internetu.

  Freedom2:
  Rozmowy BEZ LIMITU do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y BEZ LIMITU, umowa na ile chcesz i 20 GB internetu
 • freefom 59,30 zł
 • Tylko 19,76 zł za jeden SIM

Dlaczego warto wybrać Freedom w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 10 GB, 20 GB, 30 GB, 50 GB, a nawet 100 GB internetu!

Najlepszy abonament

Jaki abonament telefoniczny wybrać?

Na rynku jest mnóstwo ofert abonamentów. Większa swoboda wyboru jest oczywiście korzystna z perspektywy klienta, jednocześnie ogromna liczba możliwości może utrudnić stwierdzenie, która z opcji jest najlepsza. Abonament telefoniczny w korzystnej ofercie powinien spełniać pewne warunki, te bardziej i mniej oczywiste.  Na jakie elementy warto zwrócić szczególną uwagę, żeby nie żałować swojej decyzji?

Na każdą ofertę składa się wiele elementów, poniżej znajdują się te najbardziej istotne i warte przemyślenia. Aby dobrze wybrać abonament komórkowy, koniecznie należy zwrócić uwagę na takie podstawowe kwestie jak: zasięg (jest w końcu najistotniejszym czynnikiem podczas połączeń), elementy oferty, które są nielimitowane (np. rozmowy, czy SMS-y), wielkość pakietu internetowego i dostęp do najnowszych technologii (5G). Oczywiście to, co przykuwa uwagę najbardziej i dla wielu Klientów będzie najistotniejsze to cena. Kwota powinna być niska w stosunku do oferowanych korzyści.

Zobacz więcej

Najlepszy abonament w Premium Mobile

Każdy ma inne potrzeby, dlatego każdy z Klientów będzie przypisywał inne znaczenie poszczególnym elementom oferty. Premium Mobile stworzyło aż 6 pakietów – tak duża różnorodność pozwala odpowiedzieć na potrzeby i trafić w preferencje wszystkich Klientów. Oferta zawiera bardzo tanie opcje (ze wszystkimi potrzebnymi usługami), ale także te dla bardzo wymagających Klientów, które wyróżniają się ogromnymi pakietami internetu. Abonament telefoniczny, który spełni Twoje oczekiwania, powinien być idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybierając pakiet, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, aby ocenić, które elementy oferty są dla Ciebie najistotniejsze. Praktycznie dla każdego Klienta liczy się zasięg i nielimitowane rozmowy.  Dlatego doskonały zasięg sieci Plus i nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych to podstawa, którą zawiera każdy  abonament mobilny w naszej ofercie. Nie narzucamy naszym Klientom zbędnych zobowiązań. Oferujemy umowę, której okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc. Pakiety różnią się od siebie ilością GB, bo to element najbardziej zależny od indywidualnych preferencji.

Pakiety telefoniczne w Premium Mobile – dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać abonament właśnie w Premium Mobile? Odpowiedź jest prosta, nasza oferta jest nie tylko świetna, ale też bardzo zindywidualizowana. Duży wybór pakietów pozwala precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta. Możesz wybrać od minimalnej ilości internetu (3 GB) do maksymalnej, czyli aż 100 GB!  Pakiety telefoniczne Freedom4 i Freedom5 zapewniają również dostęp do najnowszej technologii 5G.

Bardzo istotnym elementem oferty jest umowa. To na co warto zwrócić uwagę, to przede wszystkim czas jej trwania. Premium Mobile wyróżnia się na rynku, oferując swoim klientom możliwość wyboru i zmiany decyzji w każdej chwili! Umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia daje prawdziwą wolność, którą oferuje każdy pakiet komórkowy „Freedom”.  Możliwość zmiany to w pewnym sensie gwarancja zadowolenia z oferty, ponieważ jeśli Klient nie będzie usatysfakcjonowany, zawsze może zmienić pakiet lub zrezygnować.

Pakiety mobilne dostosowane do Twoich oczekiwań

Jeśli mało korzystasz z internetu w telefonie, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór najtańszego pakietu Freedom z 3 GB w świetnej cenie – 16,70 zł /mies. lub Freedom1 (10 GB). Obie opcje zapewniają nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, zasięg sieci Plus i brak zbędnych zobowiązań. Pakiety mobilne  oferujące większe ilości internetu to Freedom3 (30 GB), Freedom4 (50 GB) i Freedom5 (100 GB). Najczęściej wybierana przez Klientów oferta to optymalne Freedom2 (20 GB). Decydując się na abonament w Premium Mobile:

 • Możesz zawsze mieć najlepszą dla Ciebie ofertę! Ponieważ jeśli pojawi bardziej korzystna opcja, bez problemu wypowiesz umowę w ciągu 1 miesiąca lub zmienisz wybrany pakiet.
 • Nie martwisz się o zasięg. Nadajniki sieci Plus działają w całej Polsce, dostępność sieci zawsze możesz sprawdzić na naszej stronie.
 • Masz dostęp do najnowszych technologii. Pakiet Freedom4 i Freedom5 dostępne są również w 5G!

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży

Przejedź do góry strony