Czcionka

Kontrast

Zyskaj Polsat Box Go bez opłat

Dołącz do premium Mobile i wybierz pakiet Polsat Box Go Premium lub Sport za darmo na 30 dni

Promocja specjalna dla tych, którzy zdecydują się na zakup taryfy Freedom 5. Teraz możesz nie tylko cieszyć się 110 GB w telefonie co miesiąc w jakość 5G, ale również zupełnie darmowym na 30 dni pakietem Polsat Box Go. Do wyboru masz pakiet Premium lub Sport.

Kupując taryfę Freedom 5 otrzymasz SMS-em kod na wybrany pakiet Polsat Go Box Premium lub Sport. Twój pakiet będzie ważny przez 30 dni. Wszystkie szczegóły przedstawi Ci nasz konsultant podczas zwierania umowy z Premium Mobile. Oferta dotyczy zarówno klientów, którzy wybierają nowy numer, jak tych, którzy przenoszą numer do Premium Mobile od innego operatora.

Pakiety Polsat Box Go do wyboru:

Polsat Box Go Premium to przedpremierowy dostęp do wybranych seriali oraz do ponad 100 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych oraz tysięcy polskich i zagranicznych filmów i seriali.

Polsat Box Go Sport to aż 20 najlepszych kanałów sportowych: m. in. Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3, CANAL+ SPORT4, Eurosport i wiele innych. W pakiecie m.in. Liga Mistrzów UEFA.

*Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce. Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną. Szczegóły oferty w Regulaminie oferty promocyjnej „Polsat Box Go”

Freedom5
 • 54,70 zł
 • 110GB
 • BEZ LIMITU
  Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne
 • SMS-y BEZ LIMITU
 • MMS-y BEZ LIMITU
 • Umowa na ile chcesz
  z miesięcznym okresem wypowiedzenia
 • Usługi w abonamencie do wykorzystania w Polsce.
  Oferta uwzględnia fakturę elektroniczną.

Nie lubisz ograniczeń? Wybierz mega pakiet internetu i surfuj po sieci bez przeszkód. Freedom5 to aż 110 GB również w najnowszej technologii 5G! Zobacz różnicę i ciesz się błyskawicznym internetem w swoim telefonie.

Abonament 5G to wszystko, czego potrzebujesz – w elastycznej ofercie bez zbędnych zobowiązań. Dołącz do nas, na jak długo chcesz. Możesz zapomnieć o umowie na 2 lata. W Premium Mobile okres wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc.

Freedom5 to nie tylko gigantyczny pakiet szybkiego internetu. Ta oferta została stworzona dla tych, którzy szukają czegoś więcej. Abonament bez limitu to oczekiwanie wielu klientów…

Co możesz mieć u nas bez ograniczeń? Przede wszystkim swobodną komunikację, czyli: rozmowy, SMS-y i MMS-y w całej Polsce. Do tego wszyscy Klienci Premium Mobile mogą cieszyć się doskonałym zasięgiem sieci Plus.

Jesteś fanem nowoczesnych technologii i zastanawiasz się, czy abonament z internetem 5G to dobry wybór? Oferta Freedom5 to jeden z 6 dostępnych pakietów, stworzonych z myślą o różnych potrzebach naszych Klientów.

 

Dlaczego warto wybrać Freedom w Premium Mobile

Umowa na ILE CHCESZ

Precz z długoterminowymi zobowiązaniami. U nas umowa trwa tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc.

Zasięg sieci Plus

Oferujemy Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet dzięki współpracy z siecią Plus. Gdziekolwiek jesteś, jesteś w zasięgu!

Zawsze BEZ LIMITU

W naszych ofertach głosowych dajemy Ci tyle minut na rozmowy do sieci komórkowych i do woli SMS-ów, żebyś ich nie musiał liczyć!

Technologia 5G

W wybranych ofertach zasięg sieci 5G.

Elastyczność

W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat.

Duże pakiety internetowe

W naszych ofertach głosowych otrzymasz pakiet 15 GB, 30 GB, 45 GB, 60 GB, a nawet 110 GB internetu!

Dowiedz się więcej

Niezbędne dokumenty znajdziesz na stronie Umowy, regulaminy, cenniki

Masz więcej pytań? Zadzwoń i kup przez telefon: +48 222 300 782

Sprawdź nasze wszystkie punkty sprzedaży